» » » Kinkekaart 25

Kinkekaart 25

25.00 €

U-Stuudio Kinkekaart on hea viis teha kallile inimesele, kolleegile või kliendile tore ja praktiline kingitus. Kingituse saaja saab oma maitse järgi valida klaasikoja sisustuselemente ja lauanõusid või hoopis leida omale sobiv töötuba klaasikoja mitmekülgsest ja põnevast loominguliste kursuste valikust.

Tasutakse kaarti ostes kohapeal Palivere klaasikojas või e-maili teel saadetud arve alusel ettemaksuna, mille järel saadame kinkekaardi posti teel tellijale või kaardi saajale.
Tootekood: 610 Kategooria:

Tarneinfo

Käesolevad U-Stuudio kinkekaardiga seotud tingimused kehtivad U-Stuudio kinkekaardi ostmisele ja selle kasutamisele:

  • Kinkekaardi müüjaks on U-Stuudio OÜ (Kalda 4, Palivere Lääne-Nigula vald 90802, registrikood 11217820, tel +372 5698 3465 Kai, e-posti aadress: info@ustuudio.ee).
  • Kinkekaarte saab osta 15, 25 või 50 eurose nominaalväärtusega.
  • 15, 25 või 50 eurose nominaalväärtusega kinkekaarte saab osta U-Stuudio klaasikoja kodulehelt või klaasikojast kohapealt.
  • Kui ostusumma ületab kinkekaardil oleva summa, on võimalik puudujääv summa maksta sularahas. Kui ostusumma on väiksem kui kinkekaardil olev summa, siis võetakse kinkekaardilt maha ostu sooritaja poolt soovitud summa ja ülejäänud osa on kasutatav maksevahendina järgmistel ostukordadel. Ühe ostu eest tasumisel võib kasutada mitut kinkekaarti.
  • Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks ega uue kinkekaardi vastu, mille kehtivusaeg on pikem.
  • Kinkekaardi kehtivusaega ja saldot saab kontrollida kirjutades info@ustuudio.ee või Palivere klaasikojas, Haapsalu mnt 15, kohapeal.
  • Pärast kinkekaardi kehtivusaja lõppemist suletakse maksevõimalus automaatselt ja kinkekaardil olevat kasutamata summat enam kasutada ei saa ning see ei kuulu tagastamisele.
  • Müüja ei vastuta kinkekaardi kolmanda isiku kätte sattumisega kaasnevate mistahes kahjude eest. Nimetatud juhul ei kuulu kolmandate isikute poolt kasutatud summa ostjale ega kinkekaardi õigustatud kasutajale hüvitamisele.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Kinkekaart 25”