U-Stuudio klaasikoda on klaasisulatusmeetodil valmistatud esemete müügiga tegelev ettevõte. Kasutame toorainena suures osas taaskasutatud klaasi ning klaasi töötlevate tootjate ülejääke. Loome hoolikalt vormitud kvaliteetseid ja kaasaegseid klaastarbeid.

Mitmekülgne tootevalik
Tootevalikus on lauanõud (anumad, taldrikud, klaasid, vaagnad) ning sisekujunduselemendid (seinakellad, küünlaalused, küünlalaternad, lauamängud ja klaaskollaažid). Vaata meie e-poodi.

Võtame vastu tellimustöid
Oleme teinud edukalt koostööd ettevõtete, riigiasutuste ja eraisikutega, kellega oleme ühiselt leidnud sobiva lahenduse suveniiri, trofee või kingituse tarvis.

Põnev valik loomingulisi kursuseid
U-Stuudio klaasikoda korraldab töötubasid algajatele ja edasijõudnutele. Uusi teadmisi saab omandada klaasisulatuse ja portselanimaali kohta. Töötubadega saab tutvuda siin.

Mõnus keskkond töise koosoleku pidamiseks
U-Stuudio klaasikojas on kohti 24 inimesele meeskonnakoolituse või koosoleku läbiviimiseks. Võimalik on kasutada kööki. Klaasikotta saab siseneda ka mööda kaldteed. Tutvu ruumiga!

Turismisihtkoht
U-Stuudiosse on alati oodatud sise- ja välisturistid, keda huvitab kohalik käsitöö ja ise asjade valmistamine. Klaasikoja elu oma silmaga näha on põnev. Kaasa saab osta kauneid suveniire ja kingitusi.

Aastaid õppimist ning kogemuste omandamist
Klaasikoda on asutatud 2006. aastal tarbekunstnik Urve Sikemäe poolt, kelle nimetähtedest ka klaasikoja nimi on tuletatud. Urve õpetuste järgi jagab oma teadmisi edasi tütar Kai.

Lõõgastav kant
Klaasikoda asub Paliveres, Lääne-Eestis. Klaasikoja akendest avaneb vaade männisalule, lähedal asub Läänemaa Tervisetee ja matkarajad. Siia saab mitut moodi – auto, bussi, rongi või rattaga. Loe täpsemalt siit.

Vaata lisaks meie Facebooki ja Instagrammi lehte