Ruumide rent

Meil on ilus poesaal, mis vajadusel muutub nõupidamiste- või seminarisaaliks, mahutades kuni 24 osalejat. Pakume lisaks loomingulist tegevust ja toidu serveerimiseks vajaminevat. Uuri meie käest lisa info@ustuudio.ee

U-Stuudio klaasikoja sõbralik pere ootab teid seminari või sünnipäeva pidama – meie loominguline miljöö pakub ideaalset keskkonda koosoleku või pisema peo korraldamiseks, kus koos meisterdada ja kooki süüa. Klaasikoja ruum on jaotatud klaasist seinaga kaheks – töökoja pooleks, kus on ahjud ja tööpinnad ning koosviibimiste ruumiks, kus asetsevad suured lauad ja toolid ning riiuleid kaunistab klaasikojas valmistatu.

Klaasikoja koolitusteruum mahutab istuma 24 inimest.

Ruumi rentija saab kasutada klaasikoja kööki, kus on olemas vajalik varustus, et valmistada ette suupisted ja soojad joogid. Toidu serveerimiseks pakume klaasikojas valmistatud käsitöötooteid – sulatatud klaasist vaagnad, taldrikud ja klaasid.

Lisaks pakume võimalust tellida koosviibimise programmi täienduseks loomingulise käsitöökursuse. Vaata valikut siit: loomingulised kursused.

 

Ruumi andmed:

  • 24 istekohta ja 4 suurt lauda (90 x 160 cm) + 2 lisalauda
  • 44 m2 suurune pind
  • köök (pliit, kohvimasin, veekeetja, külmik, nõud ja söögiriistad)
  • tualett
  • kaldtee (ligipääs ratastooli ja lapsevankriga)
  • wifi
  • loominguliste kursuste valik

U-Stuudio klaasikoja ruumes on peetud järgmisi üritusi: sünnipäevapeod lastele ja suurtele, tüdrukute õhtud, organisatsioonide aastakoosolekud ja arvukalt ekskursioone gruppidele Eestist ja välismaalt.

Köök
köök (pliit, kohvimasin, veekeetja, külmik, nõud ja söögiriistad)

 

U-Stuudio klaasikoda saal
Vaade saalile, mis mahutab istuma 24 inimest. Klaasseina taga paistab klaasikoja tööruumi osa.
Hinnapäringu tegemiseks ja ruumi broneerimiseks võta ühendust: info@ustuudio.ee
Kui soovite ruumiga eelnevalt tutvuda, tulge meile külla. Ootame teid!

Loe U-Stuudio kohta lähemalt siit.