Hüppa läbi

Haapsalu maantee 15
Palivere, Läänemaa

Helista meile

Mobiil: +372 5698 3465 Kai

U-Stuudio arveldusarve number: EE334204278611608904, Coop Pank

Kui tuled, rõõmustan väga! Helista palun ette, et saaksin kindlasti kohal olla ja Sind vastu võtta ning planeerida külastuskäigud nii, et mul oleks võimalik tagada kohaletulnutele turvalised tingimused arvestades meie praegust ülemaailmset olukorda.

Autoga

U-Stuudio klaasikoda asub väikeses Läänemaa alevikus Paliveres, mille kõrvalt jookseb läbi Haapsalu-Tallinna maantee. Palivere keskuses asuv klaasikoda on suurest teest vaid 200 m kaugusel, mis teeb lühikese vahepeatuse mugavaks.

Parkimisvõimalus olemas. Tallinnast 77 km, Haapsalust 21 km.

Bussiga

U-Stuudio klaasikoja kõrval on bussipeatused, kus teevad liinibussid peatuse keskmiselt igas tunnis. Nii saab tulla tutvuma klaasikoja tegemistega, teha sisseoste, arutada tellimustööd või osaleda käsitöökursusel.

Rattaga

Klaasikotta saab tulla rattaga turvaliselt mööda rattateed. Nimelt ristub vanale raudteetammile rajatud Läänemaa Tervisetee just selle tänavaga, kus asub ka U-Stuudio klaasikoda. Rattatee ulatub Haapsalust Riisipereni. Nii saab võtta matka ette nii Haapsalu kui Tallinna poolt tulles.

Ratastele lukustamisvõimalus olemas.

Rongiga

Tallinnast sõidavad klaasikoja suunas rongid kuni Riisipereni. Võta rongile ratas kaasa ning saad vändates jätkata teekonda mööda Läänemaa Terviseteed Paliverre. Riisiperest Paliverre on ca 30 km. Riisiperes rongi pealt maha astudes saab ümber istuda ka bussile, mis peatub klaasikoja kõrval.

Ligipääs vankri ja ratastooliga

Klaasikotta pääseb hõlpsasti sisse nii ratastooli kui lapsevankriga mööda kaldteed. Klaasikojas sees on piisavalt manööverdamisruumi, et end hästi tunda.

Tegevus lastele
Väikestele külalistele oleme varunud mänguasju, et vanemad perekonnaliikmed saaksid mugavalt tutvuda klaasikoja tegemistega. Tualettruumi kasutamisvõimalus olemas.

Oled teretulnud – nii omapäi kui mitmekesi!